Partners

Nedeľa 24. 9. 2017

Statistics

Vitajte na stránkach našej školy

Prečo si vybrať našu školu? Informácie tu

Novinky

• Z dôvodu nepriaznivého počasia sa akcia "Poďme spolu na bicykli" prekladá na neurčito".

• Vážení rodičia, milí žiaci,

chceme Vám pripomenúť, že v rámci projektu RECYKLOHRY zbierame aj elektrodopad (televízory, monitory, počítače, rádia, prehrávače, rýchlovarné kanvice, žehličky a pod.). Tieto veci môžete nosiť do 29. 9. 2017 do budovy školy (za prvé vstupné dvere).

• Zber papiera bude v stredu 27. septembra 2017.

• Dňa 20. 9. 2017 pozývame rodičov s deťmi na podujatie Poďme spolu na bicykli, ktoré organizujeme v rámci Európskeho týždňa mobility. Cieľom podujatia je aktívne strávenie voľného času spolu so svojimi rodičmi a využitie alternatívnych zdrojov dopravy. Pozývame všetkých žiakov s rodičmi 1.  – 9. ročníka. Zraz je pred hlavným vchodom do budovy školy o 15.00 hod. V sprievode mestských policajtiek prejdú všetci účastníci trasu od školy po cyklochodníku až k mostu v Iľanove. Každý žiak dostane na začiatku kartičku s pečiatkou, ktorú si dá tiež opečiatkovať pri otočke. Túto kartičku môže využiť v prvom štvrťroku za odpustenie jednej zabudnutej domácej úlohy.

• Dňa 18. septembra 2017 žiaci 6.A a 6.B triedy navštívili dopravné ihrisko v Liptovskom Mikuláši. S pracovníkmi Červeného kríža si mali možnosť precvičiť poskytovanie prvej pomoci, s pracovníkmi Mestskej polície zasa dopravné značky a praktické zručnosti jazdou na bicykli. Pracovníci Hasičského zboru ich oboznámili s technikou, ktorú používajú pri výkone svojho povolania.

Novinky

• Základná škola Janka Kráľa